På vei i posten til medlemmene

Tannpleierforeningen fortsetter å feire at vi er et selvstendig forbund i Unio, og sender en hilsen til våre medlemmer for å markere en milepæl for tannpleierne og foreningen. Gaven er til alle våre medlemmer, de ser viktigheten av å stå i et fellesskap, og sammen jobbe for utvikling av yrket og tannpleiernes profesjon.  

Andre innlegg

Fredag 24. november avholdt NTpF avd. Agder årsmøte og julebord i Dyreparken. 14 glade, festpyntede og forventningsfulle tannpleiere møtte opp
Norsk Tannpleierforening signerte i dag avtale om dobbeltmedlemskap med Forskerforbundet. Leder i NTpF, Ann-Elin Instebø og generalsekretær i Forskerforbundet, Birgitte
I dag startet forhandlingene om Hovedavtalen i KS. Unio, YS, LO og Akademikerne møtte KS, og de presenterte alle sine